تور دبي , رزرو تور لحظه آخري دبي تور دبي , رزرو تور لحظه آخري دبي .

تور دبي , رزرو تور لحظه آخري دبي

جاهاي ديدني دبي

مكان ديدني دبي

جاهاي ديدني دبي

باغ جادوئي دبي DUBAI MIRACLE GARDEN

اگر در پي جستجوي باغ گل در دبي هستيد، هيچ مكاني بهتر از اين باغ گل ۷۲ هزار متر مربعي در شهر براي شما وجود ندارد. البته افتتاح اين باغ با كمي تاخير رو به رو شده و سخنگوي آن به تازگي اعلام كرد باغ جادويي با طراحي جديد آماده بهره برداري بوده و امكان استفاده از آن وجود دارد. اين پارك به قدري زيبا است كه تقريبا نمي توان لذت قدم زدن در آن را به ويژه در ساعات اوليه صبح ناديده گرفت. خوشبختانه در اين پارك خبري از حشرات نبوده و در فضايي مشتمل بر ۴۵ ميليون گل شما حتي يك زنبور را نيز مشاهده نمي‌كنيد. گفتني است در سال جاري روزنامه ديلي تلگراف بريتانيا با معرفي اين باغ گل در دبي، آن را با يكي از عجايب هفت گانه دنياي باستان يعني باغ هاي معلق بابل مقايسه كرده و تماشاي آن را به همه كساني كه به دبي سفر مي كنند توصيه كرده است. در كنار اين پارك، باغ پروانه هاي دبي يا Dubai Butterfly Garden در فضايي سرپوشيده وجود دارد. اين باغ داراي ورودي مجزا بوده و براي ديدن آن بايد بليط تهيه كنيد. در اين پارك شما با طراحي و تركيب رنگ بندي زيباي محيطي روبرو شده و سقف گنبدي زيباي آن هزاران گونه پروانه جمع آوري شده از نقاط جهان را زير چتر حمايت خود گرفته و اين پروانه ها در اين محل زندگي آسوده و راحتي را دارند. هزينه ورودي باغ جادوئي ۳۰ درهم و باغ پروانه ها ۵۰ درهم بوده و ساعات بازديد از اين باغ ها نيز براساس جدول زمان بندي زير است: يك شنبه تا پنج شنبه ۹ صبح تا ۹ شب و جمعه و شنبه ۹ صبح تا ۱۱ شب.


پارك ساحلي المزار AL MAMZAR BEACH PARK

اين پارك بنا به دلايل متعددي از جمله وجود پنج ساحل مجزا، محوطه اي با بيش از ۶ هزار گياه، هزار و ششصد اصله نخل خرما، ۳۰۰ درخت نارگيل و فضاي سبز فوق العاده زيبا؛ داراي شهرت است. اين پارك همچنين يكي از سرسبزترين بخش هاي شهر به شمار مي رود.
محل اقامت شما در هر بخش از دبي كه باشد به راحتي امكان دسترسي به اين پارك زيبا را خواهيد داشت اما چشم انداز اين مجموعه از بلنداي آسمان خراش شارجه بسيار زيبا و ديدني تر است. اين پارك زيبا را مي توان از معدود پارك هاي دبي قلمداد كرد كه شما مي توانيد به راحتي يك روز كامل خود را در آن سپري كنيد. وجود درياي زيبا در فضاي درختان و گياهان به صورت آشكاري بر زيبايي و ارزش اين پارك افزوده است اما اين ساحل زيبا تنها مزيت و منطقه مورد استفاده در پارك المزار محسوب نشده و طراحي ۳۰ محوطه باربيكيو، ترن گشت داخلي پارك، زمين هاي متعدد فوتبال، بسكتبال، واليبال و دهليزهاي زيبا با طراحي نور و سايه داخلي تنها بخشي از زيبايي ها و امكانات متعدد اين پارك محسوب مي شوند. اگر شما براي سپري كردن يك روز كامل در اين پارك برنامه ريزي كرده ايد، به شما توصيه مي كنيم يكي از اتاقك ها يا كابين هاي بسيار جالب و راحت موجود در منطقه ساحلي را اجاره كرده و با خيال راحت به گشت و گذار پرداخته و سپس در آن استراحت كنيد. قيمت اجاره اين كابين ها براي يك روز حدود ۲۰۰ درهم بوده و ورودي پارك نيز براي هر نفر ۵ درهم و براي هر ماشين ۳۰ درهم در نظر گرفته شده است. ساعات كاري پارك براي روزهاي يكشنبه تا چهارشنبه، ۸ صبح تا ۱۰ شب و براي روزهاي پنج شنبه تا شنبه ۸ صبح تا ۱۱ شب است.


برچسب: ، باغ جادويي دبي، باغ زيباي دبي، تور دبي، تورهاي ارزان دبي، پارك ساحلي دبي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۱۹:۵۷ توسط:faezeh موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :