تور دبي تور دبي

تور دبي , رزرو تور لحظه آخري دبي

جاهاي ديدني دبي

مكان ديدني دبي

جاهاي ديدني دبي

باغ جادوئي دبي DUBAI MIRACLE GARDEN

اگر در پي جستجوي باغ گل در دبي هستيد، هيچ مكاني بهتر از اين باغ گل ۷۲ هزار متر مربعي در شهر براي شما وجود ندارد. البته افتتاح اين باغ با كمي تاخير رو به رو شده و سخنگوي آن به تازگي اعلام كرد باغ جادويي با طراحي جديد آماده بهره برداري بوده و امكان استفاده از آن وجود دارد. اين پارك به قدري زيبا است كه تقريبا نمي توان لذت قدم زدن در آن را به ويژه در ساعات اوليه صبح ناديده گرفت. خوشبختانه در اين پارك خبري از حشرات نبوده و در فضايي مشتمل بر ۴۵ ميليون گل شما حتي يك زنبور را نيز مشاهده نمي‌كنيد. گفتني است در سال جاري روزنامه ديلي تلگراف بريتانيا با معرفي اين باغ گل در دبي، آن را با يكي از عجايب هفت گانه دنياي باستان يعني باغ هاي معلق بابل مقايسه كرده و تماشاي آن را به همه كساني كه به دبي سفر مي كنند توصيه كرده است. در كنار اين پارك، باغ پروانه هاي دبي يا Dubai Butterfly Garden در فضايي سرپوشيده وجود دارد. اين باغ داراي ورودي مجزا بوده و براي ديدن آن بايد بليط تهيه كنيد. در اين پارك شما با طراحي و تركيب رنگ بندي زيباي محيطي روبرو شده و سقف گنبدي زيباي آن هزاران گونه پروانه جمع آوري شده از نقاط جهان را زير چتر حمايت خود گرفته و اين پروانه ها در اين محل زندگي آسوده و راحتي را دارند. هزينه ورودي باغ جادوئي ۳۰ درهم و باغ پروانه ها ۵۰ درهم بوده و ساعات بازديد از اين باغ ها نيز براساس جدول زمان بندي زير است: يك شنبه تا پنج شنبه ۹ صبح تا ۹ شب و جمعه و شنبه ۹ صبح تا ۱۱ شب.


پارك ساحلي المزار AL MAMZAR BEACH PARK

اين پارك بنا به دلايل متعددي از جمله وجود پنج ساحل مجزا، محوطه اي با بيش از ۶ هزار گياه، هزار و ششصد اصله نخل خرما، ۳۰۰ درخت نارگيل و فضاي سبز فوق العاده زيبا؛ داراي شهرت است. اين پارك همچنين يكي از سرسبزترين بخش هاي شهر به شمار مي رود.
محل اقامت شما در هر بخش از دبي كه باشد به راحتي امكان دسترسي به اين پارك زيبا را خواهيد داشت اما چشم انداز اين مجموعه از بلنداي آسمان خراش شارجه بسيار زيبا و ديدني تر است. اين پارك زيبا را مي توان از معدود پارك هاي دبي قلمداد كرد كه شما مي توانيد به راحتي يك روز كامل خود را در آن سپري كنيد. وجود درياي زيبا در فضاي درختان و گياهان به صورت آشكاري بر زيبايي و ارزش اين پارك افزوده است اما اين ساحل زيبا تنها مزيت و منطقه مورد استفاده در پارك المزار محسوب نشده و طراحي ۳۰ محوطه باربيكيو، ترن گشت داخلي پارك، زمين هاي متعدد فوتبال، بسكتبال، واليبال و دهليزهاي زيبا با طراحي نور و سايه داخلي تنها بخشي از زيبايي ها و امكانات متعدد اين پارك محسوب مي شوند. اگر شما براي سپري كردن يك روز كامل در اين پارك برنامه ريزي كرده ايد، به شما توصيه مي كنيم يكي از اتاقك ها يا كابين هاي بسيار جالب و راحت موجود در منطقه ساحلي را اجاره كرده و با خيال راحت به گشت و گذار پرداخته و سپس در آن استراحت كنيد. قيمت اجاره اين كابين ها براي يك روز حدود ۲۰۰ درهم بوده و ورودي پارك نيز براي هر نفر ۵ درهم و براي هر ماشين ۳۰ درهم در نظر گرفته شده است. ساعات كاري پارك براي روزهاي يكشنبه تا چهارشنبه، ۸ صبح تا ۱۰ شب و براي روزهاي پنج شنبه تا شنبه ۸ صبح تا ۱۱ شب است.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/30 ساعت: ۱۴ توسط:netdubai-net :

سال نو در دبي

جشن در دبي

سال نو در دبي

شيوه براي جشن گرفتن مراسم جشن سال نو دبي ۲۰۱۷:

از فراز برج خليفه، نمايش هاي آتش بازي را تماشا كنيد: مراسم جشن سال نو در بلندترين ساختمان جهان، برج خليفه را زماني كه اين مراسم تماشايي سالانه برگزار مي شود از دست ندهيد كه مسلماً يك بار ديگر نفس تماشاگران را از شدت وحشت و تعجب در سينه حبس مي كند. فراموش نكنيد پيش از ساعت ۸ شب عازم مركز شهر دبي شويد تا جاي خوبي براي تماشاي مراسم پيدا كنيد.

در قسمت ساحلي برج العرب لم بدهيد. اين نماد مشهور جهاني دبي، مركز برگزيده اي براي تماشاي نمايش هاي آتش بازي به شمار مي آيد. معماري باشكوه اين برج زير نور آتش بازي حتي با ابهت تر نيز به نظر مي رسد. مي توانيد براي استقبال از سال نو خاطره انگيز و به ياد ماندني در دبي عازم مناطق ساحلي جميرا و ام سقيم شويد، در ساحل حصير پهن كنيد و به هنگام تماشاي اين هتل لوكس كه با نورهاي رنگارنگ آتش بازي، نورباران مي شود و ابهت حيرت آوري مي يابد، لم بدهيد.

در اطراف نخل جميرا قايق سواري كنيد: دوستان خود را به ضيافت مراسم جشن سال نو روي قايق بادباني تفريحي و لوكس دعوت كنيد و به هنگام تماشاي نمايش هاي آتش بازي ركوردشكن اين مراسم در نيمه شب، روي دريا قايق سواري كنيد. بزرگترين و طولاني ترين نمايش هاي آتش بازي، بر فراز سراسر جزيره انسان ساز نخل جميرا و زمين هاي آن همچون چشم انداز زيباي مجموعه آتلانتيس اين جزيره نخلي قابل مشاهده مي باشد كه مسلماً دستاورد فوق العاده اي براي دبي به شمار مي آيد. در صورت امكان، در قايق در رديف جلو بنشينيد.

سوار وسيله نقليه دريايي شويد: مردم مي توانند از امكانات نقليه دريايي اداره راه ها و حمل و نقل دبي مثل اتوبوس آبي، تاكسي آبي، كشتيراني دبي، و قايق چوبي براي تماشاي نمايش هاي آتش بازي استفاده كنيد. قايق ها از ساعت ۱۰ شب ۳۱ دسامبر در امتداد اسكله دبي آغاز به گشت زدن مي كنند. مي توانيد براي سفرهاي دربستي، تاكسي كرايه كنيد يا بليط هاي تك نفره اتوبوس هاي آبي يا قايق هاي چوبي را خريداري نماييد. از آنجا كه قايق هاي بادباني عمومي تفريحي و لوكس چارتر دبي به سرعت رزرو مي شوند، اين شيوه، جايگزين خوبي براي تماشاي نورافشاني و صداي انفجار نمايش هاي آتش بازي از روي دريا محسوب مي شود.

در بزرگترين ضيافت مراسم جشن سال نو دبي شركت كنيد: اگر مي خواهيد در برنامه موسيقي بزرگترين ستاره هاي پاپ جهان شركت كنيد و در يكي از تماشايي ترين مراسم جشن سال نو كشورهاي خاورميانه سهيم شويد، پس اين ضيافت شبانه، بهترين گزينه براي شما خواهد بود.

سري به كلوپ ها بزنيد: به عنوان يكي از بزرگترين شب هاي سال، منتظر ضيافت هاي سال نو در هر گوشه و كنار اين شهر باشيد. سرگرمي هاي عالي، غذاهاي عالي و گروه ها و جمعيت عالي در هر كلوپ دبي منتظر شما هستند.

از خوردن شام در يك هتل يا رستوران لذت ببريد: همه استقبال از سال نو را به شيوه پر هياهو دوست ندارند. مي توانيد براي يك جشن آرام و بي سر و صدا نزديك ترين دوستان و خانواده خود را همراه خود بياوريد تا از صرف شام ويژه سال نو در هتل ها و رستوران هاي مختلف اين شهر لذت ببريد.

يك ضيافت خانگي ترتيب دهيد: اگر ترجيح مي دهيد با كساني كه دوستشان داريد در جايي مخصوص به خودتان مراسمي خصوصي داشته باشيد، برگزاري يك ضيافت سال نو در خانه، ايده اي عالي به شمار مي آيد. مي توانيد انتخاب كنيد كه براي همه ميهمانان غذا آماده كنيد يا از مهمانان خود بخواهيد تا با خود يك يا دو وعده غذا بياورند تا به طور اشتراكي بخوريد. شما و كساني كه دوستشان داريد، مي توانيد زماني كه نمايش هاي آتش بازي را از تلويزيون تماشا مي كنيد، براي جشن گرفتن سال نو، نوشيدني بنوشيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/30 ساعت: ۱۴ توسط:netdubai-net :

تورهاي دبي

جاذبه هاي دبي

تور هاي دوبي

تعداد زيادي شركت در دبي تورهاي گوناگوني از شهر و خارج از شهر را ارائه مي كنند. اين تورها براي مسافراني كه مي خواهند در طي يك مدت زمان كوتاه از دبي ديدار كنند و كساني كه دسترسي به وسيله نقليه شخصي ندارند، بسيار مفيد خواهد بود. اين تورها مي توانند از يك تور نيمروز گردش در شهر تا يك تور شبانه ديدار از صحرا متغير باشند. در تورهاي تمام روز يا تورهاي هنگام غروب يا شب معمولا غذا نيز سرو مي شود ولي در تورهاي نيمروز، شما قبل از ناهار به هتل برگردانده مي شويد. هزينه تورها معمولا براي يك تور يك ساعته از خور در حدود ۵۰ درهم، براي يك تور نيمروز گردش در شهر حدود ۱۱۰ درهم و براي يك تور شبانه ديدار از صحرا در حدود ۳۵۰ درهم مي باشد. در روز تور شما را از درب هتل يا محل اقامت خود به محل تور منتقل مي كنند. تورها معمولا در زمان تعيين شده آغاز مي شود. در صورت استفاده از تور صحرا، حتماً لباس مناسب (خنك و راحت)، كلاه و عينك آفتابي به همراه داشته باشيد. درجه حرارت در صحرا بعد از غروب آفتاب مي تواند به مقدار زيادي كاهش پيدا كند لذا به همراه داشتن لباس گرم نيز توصيه مي شود. ايمني تورها نيز بسيار خوب و در حد مطلوب مي باشد.
تور صحرا

اين تور يكي از معروف ترين تورهاي دبي مي باشد. هدف اصلي در ارائه اين تور، نشان دادن چهره واقعي كوير و زندگي باديه نشينان به بازديد كنندگان مي باشد. مدت زمان اين تور مي تواند بين چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رايج ترين تور شما حدود ساعت ۳ يا ۴ بعد از ظهر به طرف صحرا حركت كرده و در اولين قسمت با ماشين هاي چهار محور (۴WD) به گردش در ميان تپه هاي شني كوير مي پردازيد. سپس به يك كمپ مي رسيد كه به صورت سنتي ساخته شده است. صرف شام و نوشيدني، استفاده از بوفه كامل، موزيك و رقص عربي در زير آسمان زيبا كويراز برنامه هاي اين قسمت مي باشد. اين تور با بازگشت به شهر در حدود ساعت ۱۰ شب پايان مي يابد. در تورهاي يك روزه و يا چند روزه، برنامه هايي از قبيل ديدار از وادي ها و روستاها، مزارع پرورش شتر در كوير، ديدار از كوه هاي حجر، ديدار از منطقه زيبا و خوش آب و هواي حتا، شنا در استخرها و چشمه هاي اين منطقه، توقف در هتل حتا، صرف غذا در اين هتل و استفاده از امكانات ورزشي آن، ديدار از قديمي ترين مسجد امارات و حضور در جمعه بازار در نظر گرفته شده است. بازديدكنندگان از دوبي نمي ‌توانند تجربه كاملي از صحرا داشته باشند مگر آنكه در يك سفر صحراي صوفيانه شركت كنند.
تور اتوبوس شگفت آور دوبي

اين تور براي نخستين بار در خاورميانه ارائه مي شود. شما سوار بر يك اتوبوس مي شويد، ابتدا گردشي در شهر خواهيد داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبي مي شويد و ساعتي را به گردش بر روي اين خور مي پردازيد. داخل اين اتوبوس به امكانات مختلفي از جمله سيستم برودتي مجهز گرديده است. جليقه نجات و ساير تجهيزات مورد نياز در مواقع ضروري نيز در اين اتوبوس تعبيه گرديده است. يك راهنما در طول سفر اطلاعات جالبي را در اختيار شما قرار خواهد داد. هزينه اين تور براي افراد بزرگسال ۹۵ درهم و براي كودكان ۶۵ درهم مي باشد.

تور اتوبوس دوطبقه دوبي

ديداركنندگان از دبي مي توانند مناظر شهر را از طبقه دوم اين اتوبوس هاي دو طبقه مشاهده كنند. اين اتوبوس ها داراي ۴۴ صندلي در طبقه بالا و ۲۸ صندلي در طبقه پايين هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم اين اتوبوس ها كه تقريبا سرباز نيز هستند، بسيار جالب است. يك راهنما نيز در طول مسير اطلاعات جالبي از گذشته و حال دبي را براي شما بازگو مي نمايد. هزينه اين تور در حدود ۷۵ درهم براي بزرگسالان و ۴۵ درهم براي كودكان مي باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/30 ساعت: ۱۴ توسط:netdubai-net :