نرخ تور دبي نرخ تور دبي

تور دبي , رزرو تور لحظه آخري دبي

تورهاي دبي

جاذبه هاي دبي

تور هاي دوبي

تعداد زيادي شركت در دبي تورهاي گوناگوني از شهر و خارج از شهر را ارائه مي كنند. اين تورها براي مسافراني كه مي خواهند در طي يك مدت زمان كوتاه از دبي ديدار كنند و كساني كه دسترسي به وسيله نقليه شخصي ندارند، بسيار مفيد خواهد بود. اين تورها مي توانند از يك تور نيمروز گردش در شهر تا يك تور شبانه ديدار از صحرا متغير باشند. در تورهاي تمام روز يا تورهاي هنگام غروب يا شب معمولا غذا نيز سرو مي شود ولي در تورهاي نيمروز، شما قبل از ناهار به هتل برگردانده مي شويد. هزينه تورها معمولا براي يك تور يك ساعته از خور در حدود ۵۰ درهم، براي يك تور نيمروز گردش در شهر حدود ۱۱۰ درهم و براي يك تور شبانه ديدار از صحرا در حدود ۳۵۰ درهم مي باشد. در روز تور شما را از درب هتل يا محل اقامت خود به محل تور منتقل مي كنند. تورها معمولا در زمان تعيين شده آغاز مي شود. در صورت استفاده از تور صحرا، حتماً لباس مناسب (خنك و راحت)، كلاه و عينك آفتابي به همراه داشته باشيد. درجه حرارت در صحرا بعد از غروب آفتاب مي تواند به مقدار زيادي كاهش پيدا كند لذا به همراه داشتن لباس گرم نيز توصيه مي شود. ايمني تورها نيز بسيار خوب و در حد مطلوب مي باشد.
تور صحرا

اين تور يكي از معروف ترين تورهاي دبي مي باشد. هدف اصلي در ارائه اين تور، نشان دادن چهره واقعي كوير و زندگي باديه نشينان به بازديد كنندگان مي باشد. مدت زمان اين تور مي تواند بين چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رايج ترين تور شما حدود ساعت ۳ يا ۴ بعد از ظهر به طرف صحرا حركت كرده و در اولين قسمت با ماشين هاي چهار محور (۴WD) به گردش در ميان تپه هاي شني كوير مي پردازيد. سپس به يك كمپ مي رسيد كه به صورت سنتي ساخته شده است. صرف شام و نوشيدني، استفاده از بوفه كامل، موزيك و رقص عربي در زير آسمان زيبا كويراز برنامه هاي اين قسمت مي باشد. اين تور با بازگشت به شهر در حدود ساعت ۱۰ شب پايان مي يابد. در تورهاي يك روزه و يا چند روزه، برنامه هايي از قبيل ديدار از وادي ها و روستاها، مزارع پرورش شتر در كوير، ديدار از كوه هاي حجر، ديدار از منطقه زيبا و خوش آب و هواي حتا، شنا در استخرها و چشمه هاي اين منطقه، توقف در هتل حتا، صرف غذا در اين هتل و استفاده از امكانات ورزشي آن، ديدار از قديمي ترين مسجد امارات و حضور در جمعه بازار در نظر گرفته شده است. بازديدكنندگان از دوبي نمي ‌توانند تجربه كاملي از صحرا داشته باشند مگر آنكه در يك سفر صحراي صوفيانه شركت كنند.
تور اتوبوس شگفت آور دوبي

اين تور براي نخستين بار در خاورميانه ارائه مي شود. شما سوار بر يك اتوبوس مي شويد، ابتدا گردشي در شهر خواهيد داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبي مي شويد و ساعتي را به گردش بر روي اين خور مي پردازيد. داخل اين اتوبوس به امكانات مختلفي از جمله سيستم برودتي مجهز گرديده است. جليقه نجات و ساير تجهيزات مورد نياز در مواقع ضروري نيز در اين اتوبوس تعبيه گرديده است. يك راهنما در طول سفر اطلاعات جالبي را در اختيار شما قرار خواهد داد. هزينه اين تور براي افراد بزرگسال ۹۵ درهم و براي كودكان ۶۵ درهم مي باشد.

تور اتوبوس دوطبقه دوبي

ديداركنندگان از دبي مي توانند مناظر شهر را از طبقه دوم اين اتوبوس هاي دو طبقه مشاهده كنند. اين اتوبوس ها داراي ۴۴ صندلي در طبقه بالا و ۲۸ صندلي در طبقه پايين هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم اين اتوبوس ها كه تقريبا سرباز نيز هستند، بسيار جالب است. يك راهنما نيز در طول مسير اطلاعات جالبي از گذشته و حال دبي را براي شما بازگو مي نمايد. هزينه اين تور در حدود ۷۵ درهم براي بزرگسالان و ۴۵ درهم براي كودكان مي باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/30 ساعت: ۱۴ توسط:netdubai-net :